Loading...

گلنیک کرم روز افسیه

- افزایش چسبندگی میان درم و اپیدرم شده - مناسب برای پوست خشک و خیلی خشک - مناسب جهت ترمیم و بازسازی پوست - اتصالات فیبری را افزایش می دهد
موارد مصرف :
دارای خاصیت ضدچروک و پیشگیری از افتادگی
روش مصرف :
روزها پس از پاکسازی پوست بر روی پوست صورت، گلو و گردن استفاده شود.
توضیحات :
نبوغ طبیعت
سرچشمه زندگی

راز گلنیک وابسته به رویکرد منحصر به فرد این شرکت است.
هرکدام از محصولات ما به لحاظ تاریخچه حیرت آور طبیعی خود شهرت یافته اند و این واقعه حتی پیش ازشناخته شدن آنها بدلیل تأثیر خارق العاده بر روی پوست صورت گرفته است.
از روغن آرگان برگرفته از درخت آرگان گرفته (که یک درخت قدیمی موجود در جنوب غربی مراکش است و بعلت توانایی در مهار کردن بیابان ها معروف می باشد) تا جلبک آبی آبهای شیرین (که سه و نیم میلیارد سال قبل و از سرآغاز حیات بر روی کره زمین کشف شده اند) تمام ترکیبات فعال ما سرشار از نیروی حیاتی هستند که می توانند پوست شما را حیاتی دوباره ببخشند و مواد مورد نیاز آن را تأمین کنند.

دارای عصاره خالص جلبک آبی ( این جلبک به عنوان منبع انرژی حیاتی، به شدت مقاوم و کاملا با ارزش است و دارای خاصیت احیاکنندگی بر روی سلولها و افزایش دهنده قدرت بازسازی سلولی می باشد. این عصاره ساخت کلاژن را 133% و ساخت الاستین را 233% افزایش می دهد)
حاوی فیبریلین با منشاء طبیعی محیط های آبی ( باعث افزایش چسبندگی میان درم و اپیدرم شده و اتصالات فیبری را افزایش می دهد و از افتادگی پوست جلوگیری می نماید)
نظرات
    ارسال نظر
    دانلود نرم افزار فروشگاه مریم: