Loading...

بوته نو کرم لایه بردار (50 میل)

- با دارا بودن ویتامین C شفافیت و درخشش را به پوست باز می گرداند - به پوست شفافیت می بخشد - ساختار پوست را صاف و لطیف می کند - مرطوب کننده و بازسازی کننده سلولی
قیمت برای شما: 400,000تومان
افزودن به سبد

با دارا بودن ویتامین C شفافیت و درخشش را به پوست باز می گرداند.

- به پوست شفافیت می بخشد.

- ساختار پوست را صاف و لطیف می کند.

- مرطوب کننده و بازسازی کننده سلولی


 این محصول حاوی ترکیبات شفاف کننده به شرح ذیل می باشد :

• اسیدهای ملایم میوه، AHA : هر یک از اسیدهای میوه ساختار مولکولی متفاوتی دارند که موجب می شود به لایه های سلولی مختلف سطح پوست نفوذ کنند. اسیدهای میوه پوست را به ملایمت از وجود سلول های مرده که موجب کدری رنگ آن شده اند، پاک می کنند. همچنین موجب بازسازی و ترمیم سلول ها می شوند و درخشش و شفافیت جدیدی به پوست می بخشند. اسیدهای میوه، سلول های مرده و آلودگی های سطح پوست را جدا می کنند، تولید سلول های جدید را فعال می نمایند و سبب افزایش رطوبت پوست می گردند.

• ترکیبی از قندهای طبیعی : مولکول های قندهای بیولوژیک به سرعت در لایه های سطحی پوست نفوذ می کنند و بافت ها را مرطوب می نمایند. در نتیجه، پیوندهای بین سلولی را مستحکم کرده و پوست را صاف می نمایند.

• ماتی اسپونگ Matty Spong : ماتی اسپونگ با کنترل درخشندگی غیر طبیعی شفافیت را افزایش می دهد. کمپلکس هیدروسیت پوست را عمیقاً در تمام طول روز مرطوب می نماید. پوست متعادل می شود و آرامش خود را باز می یابد.

روش مصرف  کرم لایه بردار بوته نو گینو :

پس از پاک کردن کامل پوست، کرم بوته نو را به تنهایی و یا در زیر کرم روزانه خود، به تمام صورت و گردن مالیده و با حرکات ملایم دورانی ماساژ دهید تا جذب شود. از این کرم به عنوان یک درمان یک ماهه، چند بار در سال استفاده نمایید. توجه مهم: زدن کرم ضدآفتاب در طول استفاده از این محصول حتی در منزل الزامی می باشد.

هشدار مصرف  کرم لایه بردار بوته نو گینو :

استفاده از ضد آفتاب روی این محصولات در طول روز ضروری است.

نظرات
    ارسال نظر
    دانلود نرم افزار فروشگاه مریم: